pkkovo_uvod

Brány

Posuvné brány samonosné

Posuvné brány vyrábíme buď jako nesené na kolečku s kolejnicí, která je ukotvena do betonového podkladu vjezdu, nebo samonosné vedené v "C" profilu.

Samonosná brána se pohybuje 5–8 cm nad povrchem vjezdu a zaručuje tak správnou funkci i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Brána po plném otevření nezužuje šířku průjezdu.

Brány jsou vybaveny elektro-pohonem.

Bezpečnost je zajištěna zátěžovým spínačem v motoru a majákem signalizující pohyb brány.

Jako výplň samonosných bran se používá dřevo, tahokov, ocelové profily, plastové plotové síta, plastová imitace dřeva nebo pletivo, nebo je možné využít ozdobné kované prvky.

Zajišťujeme kompletní dodávky vjezdových vrat na míru. Od projektu, výroby, montáže až po záruční i pozáruční servis.

Samonosná brána

Samonosná brána

Křídlové brány vjezdové

Vyrábíme vjezdové brány, které jsou obvykle dodávány jako dvoukřídlé, s tím že šířka křídel může být nesymetrická. Vyrobit lze také brány jednokřídlé. Popřípadě skládané, které potřebují minimální prostor pro křídla.

Rozměry bran vyrábíme podle přání zákazníka, při dodržení technologických požadavků na stabilitu a pevnost nosných sloupů a bran.

Křídlové brány mohou být vybaveny elektropohonem s dálkovým ovládáním, které výrazně zvyšuje komfort používání brány.

Jako výplň křídlových bran se používá dřevo, ocelové profily, tahokov, plastové plotové síta nebo pletivo, plastová imitace dřeva, nebo je možné využít ozdobné kované prvky. Podle druhu výplně se volí typ pohonu, a to buď pístové, pákové, nebo podúrovňové, které nenaruší design brány, neboť jsou zasazeny do terénu. Brány mají povrchovou úpravu žárovým zinkem nebo práškovou barvou, která chrání výrobky před atmosférickými vlivy.

Zajišťujeme kompletní dodávky vjezdových vrat na míru. Od projektu, výroby, montáže až po záruční i pozáruční servis.

Máte zájem o produkt nebo se chcete na něco zeptat?
Napište nám!

Ochrana proti spamu.
Do pole napiš číslovku stodvacettři !